DAMM15PLK87
CannonCannon
Cannon
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DAMM15PLK87
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Dataark: DAMM15PLK87.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Besked
Specifikationer for DAMM15PLK87
Varenummer DAMM15PLK87 Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3550 pcs Datablad DAMM15PLK87.pdf
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Solder Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A)
Shell Materiale, Afslut Steel, Tin-Nickel Plated Serie 24308-Style, D*MM
Emballage Bulk Andre navne IDAMM15PLK87
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C Antal rækker 2
Antal positioner 15 Monteringstype Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0 Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Boligmateriale Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Funktioner Grounding Indents, Mounting Brackets
Detaljeret beskrivelse 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Nuværende vurdering 7.5A