DBMAMF25P
BelBel
Bel
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DBMAMF25P
Producent / Mærke: Bel
Produkt beskrivelse DSUB 25 M CRIMP FLOA G50 ZIN
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Besked
Specifikationer for DBMAMF25P
Varenummer DBMAMF25P Fabrikant Bel
Mængde Tilgængelig 1886 pcs Datablad
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning - Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B)
Shell Materiale, Afslut - Serie -
Emballage - Andre navne CDBMAMF25P
Driftstemperatur - Antal rækker 2
Antal positioner 25 Monteringstype -
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale Brandbarhed Rating -
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Boligmateriale - Flange Feature -
Funktioner - Detaljeret beskrivelse 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Nuværende vurdering - Kontakt type Signal
Kontaktmateriale - Kontaktformular -
Kontakt Afslut tykkelse - Kontakt Afslut -
Tilslutningstype Plug, Male Pins Connector Style D-Sub
Farve - Tilbagestillet afstand -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DBMAMF25PNM
DBMAMF25PNM
producenter: Cannon
Beskrivelse: DSUB 25 M CRIMP FLOA NMB G50
På lager: 774 pcs
Hent:
RFQ
DBMAMF25PA101
DBMAMF25PA101
producenter: Cannon
Beskrivelse: DBMAMF25PA101
På lager: 1933 pcs
Hent:
RFQ
DBMAME44SM
DBMAME44SM
Beskrivelse: DSUB 44 F PCB STR HD G50 ZINC
På lager: 118 pcs
DBMAMF25S
DBMAMF25S
producenter: ITT Cannon, LLC
Beskrivelse: CONN DSUB RCPT 25POS PNL MNT
På lager: 2277 pcs
Hent: DBMAMF25S.pdf
DBMAMF25P
DBMAMF25P
Beskrivelse: CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
DBMAME44PA101
DBMAME44PA101
Beskrivelse: CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT