DBMAMF25P
Produkt oversigt
Varenummer: DBMAMF25P
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Besked
Specifikationer for DBMAMF25P
Varenummer DBMAMF25P Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2413 pcs Datablad
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Crimp Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B)
Shell Materiale, Afslut Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie 24308-Style, D*MAM
Emballage Bulk Andre navne IDBMAMF25P
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C Antal rækker 2
Antal positioner 25 Monteringstype Panel Mount
Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0 Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Boligmateriale Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Funktioner -
Detaljeret beskrivelse 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Nuværende vurdering 7.5A
Kontakt type Signal Kontaktmateriale Copper Alloy
Kontaktformular Machined Kontakt Afslut tykkelse 50.0µin (1.27µm)
Kontakt Afslut Gold Tilslutningstype Plug, Male Pins
Connector Style D-Sub Farve Black
Tilbagestillet afstand -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DBMAMF25PNMF0
DBMAMF25PNMF0
producenter: Cannon
Beskrivelse: DBMAMF25PNMF0
På lager: 826 pcs
Hent:
RFQ
DBMAMF25S
DBMAMF25S
producenter: Bel
Beskrivelse: DSUB 25 F CRIMP FLOA G50 ZIN
På lager: 1577 pcs
Hent:
RFQ
DBMAME44PA101
DBMAME44PA101
producenter: Cannon
Beskrivelse: CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT
På lager: 820 pcs
DBMAMF25PF0
DBMAMF25PF0
Beskrivelse: DSUB 25 M CRIMP FLOA 50
På lager: 4112 pcs
DBMAME44SM
DBMAME44SM
Beskrivelse: DSUB 44 F PCB STR HD G50 ZINC
På lager: 118 pcs
DBMAME44S
DBMAME44S
Beskrivelse: CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT