SC3DF-1R5
Produkt oversigt
Varenummer: SC3DF-1R5
Producent / Mærke: Bel
Produkt beskrivelse FIXED IND 1.5UH 2.6A 84 MOHM SMD
Dataark: SC3DF-1R5.pdf
  • Besked
Specifikationer for SC3DF-1R5
Varenummer SC3DF-1R5 Fabrikant Bel
Beskrivelse FIXED IND 1.5UH 2.6A 84 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 304554 pcs Datablad SC3DF-1R5.pdf
Type Wirewound Tolerance ±30%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.256" L x 0.173" W (6.50mm x 4.40mm)
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 100kHz
selvinduktion 1.5µH Højde - Siddende (Max) 0.122" (3.10mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 2.6A 84 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 84 mOhm Max Nuværende vurdering 2.6A
Nuværende - Mætning 1.22A
producenter: Bel
Beskrivelse: FIXED IND 22UH 860MA 534 MOHM
På lager: 263726 pcs
Hent: SC3DF-220.pdf
RFQ
SC3DF-151
SC3DF-151
producenter: Bel
Beskrivelse: FIXED IND 150UH 330MA 4.13 OHM
På lager: 277259 pcs
Hent: SC3DF-151.pdf
SC3DF-181
Beskrivelse: FIXED IND 180UH 300MA 4.53 OHM
SC3DF-180
Beskrivelse: FIXED IND 18UH 880MA 450 MOHM
SC3DF-2R2
Beskrivelse: FIXED IND 2.2UH 2.3A 108 MOHM
Hent: SC3DF-2R2.pdf
SC3DF-121
SC3DF-121
Beskrivelse: FIXED IND 120UH 360MA 3.5 OHM
Hent: SC3DF-121.pdf
SC3DF-271
SC3DF-271
Beskrivelse: FIXED IND 270UH 240MA 7.52 OHM
SC3DF-221
Beskrivelse: FIXED IND 220UH 270MA 6.65 OHM
Hent: SC3DF-221.pdf
SC3DF-330
SC3DF-330
Beskrivelse: FIXED IND 33UH 720MA 903 MOHM
Hent: SC3DF-330.pdf
SC3DF-150
SC3DF-150
Beskrivelse: FIXED IND 15UH 920MA 400 MOHM
Hent: SC3DF-150.pdf
SC3DF-1R0
SC3DF-1R0
Beskrivelse: FIXED IND 1UH 2.9A 72 MOHM SMD
Hent: SC3DF-1R0.pdf
SC3DF-270
SC3DF-270
Beskrivelse: FIXED IND 27UH 800MA 618 MOHM