SC3DF-270
Produkt oversigt
Varenummer: SC3DF-270
Producent / Mærke: Bel
Produkt beskrivelse FIXED IND 27UH 800MA 618 MOHM
Dataark: SC3DF-270.pdf
  • Besked
Specifikationer for SC3DF-270
Varenummer SC3DF-270 Fabrikant Bel
Beskrivelse FIXED IND 27UH 800MA 618 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 257028 pcs Datablad SC3DF-270.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.256" L x 0.173" W (6.50mm x 4.40mm)
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 100kHz
selvinduktion 27µH Højde - Siddende (Max) 0.122" (3.10mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 27µH Unshielded Wirewound Inductor 800mA 618 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 618 mOhm Max Nuværende vurdering 800mA
Nuværende - Mætning 430mA
producenter: Bel
Beskrivelse: FIXED IND 220UH 270MA 6.65 OHM
På lager: 302804 pcs
Hent: SC3DF-221.pdf
RFQ
SC3DF-470
SC3DF-470
producenter: Bel
Beskrivelse: FIXED IND 47UH 560MA 1.36 OHM
På lager: 246256 pcs
Hent: SC3DF-470.pdf
SC3DF-271
Beskrivelse: FIXED IND 270UH 240MA 7.52 OHM
SC3DF-181
Beskrivelse: FIXED IND 180UH 300MA 4.53 OHM
Hent: SC3DF-181.pdf
SC3DF-3R3
SC3DF-3R3
Beskrivelse: FIXED IND 3.3UH 2A 134 MOHM SMD
Hent: SC3DF-3R3.pdf
SC3DF-180
SC3DF-180
Beskrivelse: FIXED IND 18UH 880MA 450 MOHM
Hent: SC3DF-180.pdf
SC3DF-330
SC3DF-330
Beskrivelse: FIXED IND 33UH 720MA 903 MOHM
Hent: SC3DF-330.pdf
SC3DF-1R5
SC3DF-1R5
Beskrivelse: FIXED IND 1.5UH 2.6A 84 MOHM SMD
Hent: SC3DF-1R5.pdf
SC3DF-2R2
SC3DF-2R2
Beskrivelse: FIXED IND 2.2UH 2.3A 108 MOHM
Hent: SC3DF-2R2.pdf
SC3DF-390
SC3DF-390
Beskrivelse: FIXED IND 39UH 620MA 1.01 OHM
Hent: SC3DF-390.pdf
SC3DF-220
SC3DF-220
Beskrivelse: FIXED IND 22UH 860MA 534 MOHM
Hent: SC3DF-220.pdf
SC3DF-1R0
SC3DF-1R0
Beskrivelse: FIXED IND 1UH 2.9A 72 MOHM SMD