SC3DF-390
Produkt oversigt
Varenummer: SC3DF-390
Producent / Mærke: Bel
Produkt beskrivelse FIXED IND 39UH 620MA 1.01 OHM
Dataark: SC3DF-390.pdf
  • Besked
Specifikationer for SC3DF-390
Varenummer SC3DF-390 Fabrikant Bel
Beskrivelse FIXED IND 39UH 620MA 1.01 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 304162 pcs Datablad SC3DF-390.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.256" L x 0.173" W (6.50mm x 4.40mm)
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 100kHz
selvinduktion 39µH Højde - Siddende (Max) 0.122" (3.10mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 39µH Unshielded Wirewound Inductor 620mA 1.01 Ohm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 1.01 Ohm Max Nuværende vurdering 620mA
Nuværende - Mætning 340mA
producenter: Bel
Beskrivelse: FIXED IND 270UH 240MA 7.52 OHM
På lager: 260783 pcs
Hent: SC3DF-271.pdf
RFQ
SC3DF-470
SC3DF-470
producenter: Bel
Beskrivelse: FIXED IND 47UH 560MA 1.36 OHM
På lager: 246256 pcs
Hent: SC3DF-470.pdf
SC3DF-220
Beskrivelse: FIXED IND 22UH 860MA 534 MOHM
Hent: SC3DF-220.pdf
SC3DF-3R3
SC3DF-3R3
Beskrivelse: FIXED IND 3.3UH 2A 134 MOHM SMD
Hent: SC3DF-3R3.pdf
SC3DF-6R8
SC3DF-6R8
Beskrivelse: FIXED IND 6.8UH 1.5A 197 MOHM
Hent: SC3DF-6R8.pdf
SC3DF-680
SC3DF-680
Beskrivelse: FIXED IND 68UH 480MA 1.71 OHM
Hent: SC3DF-680.pdf
SC3DF-221
SC3DF-221
Beskrivelse: FIXED IND 220UH 270MA 6.65 OHM
Hent: SC3DF-221.pdf
SC3DF-330
SC3DF-330
Beskrivelse: FIXED IND 33UH 720MA 903 MOHM
Hent: SC3DF-330.pdf
SC3DF-4R7
SC3DF-4R7
Beskrivelse: FIXED IND 4.7UH 1.8A 160 MOHM
Hent: SC3DF-4R7.pdf
SC3DF-2R2
SC3DF-2R2
Beskrivelse: FIXED IND 2.2UH 2.3A 108 MOHM
Hent: SC3DF-2R2.pdf
SC3DF-560
SC3DF-560
Beskrivelse: FIXED IND 56UH 520MA 1.52 OHM
Hent: SC3DF-560.pdf
SC3DF-270
SC3DF-270
Beskrivelse: FIXED IND 27UH 800MA 618 MOHM