SCIHP0750-R33
BelBel
SCIHP0750-R33 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SCIHP0750-R33
Producent / Mærke: Bel
Produkt beskrivelse IND SMD 0.33UH 25.0A 200KHZ
Dataark: SCIHP0750-R33.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for SCIHP0750-R33
Varenummer SCIHP0750-R33 Fabrikant Bel
Beskrivelse IND SMD 0.33UH 25.0A 200KHZ Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 71950 pcs Datablad SCIHP0750-R33.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm)
Afskærmning Shielded Serie SCIHP0750
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Original-Reel® Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 595-1772-6 Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 200kHz selvinduktion 330nH
Højde - Siddende (Max) 0.197" (5.00mm) Frekvens - Selvresonans -
Funktioner - Detaljeret beskrivelse 330nH Shielded Wirewound Inductor 21A 3.7 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 3.7 mOhm Max Nuværende vurdering 21A
Nuværende - Mætning 25A