SCIHP0750-R56
BelBel
SCIHP0750-R56 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SCIHP0750-R56
Producent / Mærke: Bel
Produkt beskrivelse IND SMD 0.56UH 20.0A 200KHZ
Dataark: SCIHP0750-R56.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
800 pcs
1600 pcs
4000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SCIHP0750-R56
Varenummer SCIHP0750-R56 Fabrikant Bel
Beskrivelse IND SMD 0.56UH 20.0A 200KHZ Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 150678 pcs Datablad SCIHP0750-R56.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm)
Afskærmning Shielded Serie SCIHP0750
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 595-1774-2 Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 200kHz selvinduktion 560nH
Højde - Siddende (Max) 0.197" (5.00mm) Frekvens - Selvresonans -
Funktioner - Detaljeret beskrivelse 560nH Shielded Wirewound Inductor 19A 4.5 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 4.5 mOhm Max Nuværende vurdering 19A
Nuværende - Mætning 20A