CM322522-R15ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CM322522-R15ML Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CM322522-R15ML
Producent / Mærke: Bourns, Inc.
Produkt beskrivelse FIXED IND 150NH 230MA 720 MOHM
Dataark: CM322522-R15ML.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CM322522-R15ML
Varenummer CM322522-R15ML Fabrikant Bourns, Inc.
Beskrivelse FIXED IND 150NH 230MA 720 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 319445 pcs Datablad CM322522-R15ML.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package 1210 (3225 Metric) Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Afskærmning Unshielded Serie CM322522
Vurderinger - Q @ Freq 10 @ 25.2MHz
Emballage Original-Reel® Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric)
Andre navne CM322522-R15MLDKR Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 25.2MHz selvinduktion 150nH
Højde - Siddende (Max) 0.087" (2.20mm) Frekvens - Selvresonans 350MHz
Detaljeret beskrivelse 150nH Unshielded Wirewound Inductor 230mA 720 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC-modstand (DCR) 720 mOhm Max
Nuværende vurdering 230mA Nuværende - Mætning -