CM322522-R22ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CM322522-R22ML Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CM322522-R22ML
Producent / Mærke: Bourns, Inc.
Produkt beskrivelse FIXED IND 220NH 360MA 290 MOHM
Dataark: CM322522-R22ML.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CM322522-R22ML
Varenummer CM322522-R22ML Fabrikant Bourns, Inc.
Beskrivelse FIXED IND 220NH 360MA 290 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 358459 pcs Datablad CM322522-R22ML.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package 1210 (3225 Metric) Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Afskærmning Unshielded Serie CM322522
Vurderinger - Q @ Freq 25 @ 25.2MHz
Emballage Original-Reel® Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric)
Andre navne CM322522-R22MLDKR Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 25.2MHz selvinduktion 220nH
Højde - Siddende (Max) 0.087" (2.20mm) Frekvens - Selvresonans 230MHz
Detaljeret beskrivelse 220nH Unshielded Wirewound Inductor 360mA 290 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC-modstand (DCR) 290 mOhm Max
Nuværende vurdering 360mA Nuværende - Mætning -