PM1008-R33K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM1008-R33K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PM1008-R33K
Producent / Mærke: Bourns, Inc.
Produkt beskrivelse FIXED IND 330NH 450MA 1.05 OHM
Dataark: PM1008-R33K.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for PM1008-R33K
Varenummer PM1008-R33K Fabrikant Bourns, Inc.
Beskrivelse FIXED IND 330NH 450MA 1.05 OHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2966 pcs Datablad PM1008-R33K.pdf
Type Wirewound Tolerance ±10%
Leverandør Device Package 1008 (2520 Metric) Størrelse / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Afskærmning Unshielded Serie PM1008
Vurderinger - Q @ Freq 45 @ 100MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1008 (2520 Metric)
Andre navne M1194TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ceramic Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 330nH
Højde - Siddende (Max) 0.071" (1.80mm) Frekvens - Selvresonans 570MHz
Detaljeret beskrivelse 330nH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 1.05 Ohm 1008 (2520 Metric) DC-modstand (DCR) 1.05 Ohm
Nuværende vurdering 450mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
PM1008-R18K
PM1008-R18K
producenter: Bourns, Inc.
Beskrivelse: FIXED IND 180NH 620MA 770 MOHM
På lager: 4549 pcs
Hent: PM1008-R18K.pdf
RFQ
PM1008-R33K-RC
PM1008-R33K-RC
producenter: Bourns, Inc.
Beskrivelse: FIXED IND 330NH 500MA 900 MOHM