BK1/ABC-20EX-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: BK1/ABC-20EX-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse BUSS SMALL DIMENSION FUSE
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for BK1/ABC-20EX-R
Varenummer BK1/ABC-20EX-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse BUSS SMALL DIMENSION FUSE Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 27303 pcs Datablad
Spændingsvurdering - DC 125V Spændingsværdi - AC 250V
Størrelse / Dimension 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) Serie ABC
Responstid Fast Emballage -
Pakke / tilfælde 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Andre navne BK1-ABC-20EX-R
Driftstemperatur - Monteringstype Holder
Smeltning I²t 550.8 Sikringstype Cartridge, Ceramic
DC Kold modstand 0.00366 Ohms Nuværende vurdering 20A
Farve - Brydekapacitet @ Nominel spænding 400A AC, 10kA DC