CTX250-4-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
CTX250-4-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CTX250-4-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse INDUCT ARRAY 2 COIL 250UH SMD
Dataark: CTX250-4-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CTX250-4-R
Varenummer CTX250-4-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse INDUCT ARRAY 2 COIL 250UH SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 25144 pcs Datablad CTX250-4-R.pdf
Tolerance ±20% Størrelse / Dimension 0.550" L x 0.550" W (13.97mm x 13.97mm)
Afskærmning Unshielded Serie OCTA-PAC®
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Nonstandard Andre navne 513-1206-2
CTX2504R
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Antal coils 2
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktans - Tilsluttet i serie 1mH
Induktans - Tilsluttet parallelt 250µH Højde 0.250" (6.35mm)
Detaljeret beskrivelse Unshielded 2 Coil Inductor Array 1mH Inductance - Connected in Series 650mA Nonstandard DC-resistens (DCR) - Serie -
DC-modstand (DCR) - Parallel - Nuværende vurdering - Serie 330mA
Nuværende vurdering - Parallel 650mA