CTX32CT-100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CTX32CT-100-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 10UH 300MA 500 MOHM
Dataark: CTX32CT-100-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for CTX32CT-100-R
Varenummer CTX32CT-100-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 10UH 300MA 500 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6599 pcs Datablad CTX32CT-100-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±10%
Leverandør Device Package 1210 Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1210
Vurderinger - Q @ Freq 15 @ 2.52MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric)
Andre navne CTX32CT-100
CTX32CT-100-ND
Driftstemperatur -25°C ~ 85°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ceramic Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.52MHz selvinduktion 10µH
Højde - Siddende (Max) 0.087" (2.20mm) Frekvens - Selvresonans 30MHz
Detaljeret beskrivelse 10µH Unshielded Wirewound Inductor 300mA 500 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC-modstand (DCR) 500 mOhm Max
Nuværende vurdering 300mA Nuværende - Mætning -