CTX32CT-150-R
Produkt oversigt
Varenummer: CTX32CT-150-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 15UH 250MA 740 MOHM
Dataark: CTX32CT-150-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for CTX32CT-150-R
Varenummer CTX32CT-150-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 15UH 250MA 740 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5731 pcs Datablad CTX32CT-150-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±10%
Leverandør Device Package 1210 Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1210
Vurderinger - Q @ Freq 15 @ 2.52MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric)
Andre navne CTX32CT-150
CTX32CT-150-ND
Driftstemperatur -25°C ~ 85°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ceramic Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.52MHz selvinduktion 15µH
Højde - Siddende (Max) 0.087" (2.20mm) Frekvens - Selvresonans 26MHz
Detaljeret beskrivelse 15µH Unshielded Wirewound Inductor 250mA 740 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC-modstand (DCR) 740 mOhm Max
Nuværende vurdering 250mA Nuværende - Mætning -