CTX32T-271-R
Produkt oversigt
Varenummer: CTX32T-271-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 270UH 45MA 28 OHM SMD
Dataark: CTX32T-271-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for CTX32T-271-R
Varenummer CTX32T-271-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 270UH 45MA 28 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4211 pcs Datablad CTX32T-271-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±10%
Leverandør Device Package 1210 Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1210
Vurderinger - Q @ Freq 20 @ 796kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric)
Andre navne CTX32T-271
CTX32T-271-ND
Driftstemperatur -25°C ~ 85°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ceramic Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 796kHz selvinduktion 270µH
Højde - Siddende (Max) 0.087" (2.20mm) Frekvens - Selvresonans 6MHz
Detaljeret beskrivelse 270µH Unshielded Wirewound Inductor 45mA 28 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC-modstand (DCR) 28 Ohm Max
Nuværende vurdering 45mA Nuværende - Mætning -