CTX32T-2R2-R
Produkt oversigt
Varenummer: CTX32T-2R2-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 2.2UH 320MA 1 OHM SMD
Dataark: CTX32T-2R2-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for CTX32T-2R2-R
Varenummer CTX32T-2R2-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 2.2UH 320MA 1 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4052 pcs Datablad CTX32T-2R2-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package 1210 Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1210
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 7.96MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric)
Andre navne CTX32T-2R2
CTX32T-2R2-ND
Driftstemperatur -25°C ~ 85°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ceramic Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.96MHz selvinduktion 2.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.087" (2.20mm) Frekvens - Selvresonans 75MHz
Detaljeret beskrivelse 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 320mA 1 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC-modstand (DCR) 1 Ohm Max
Nuværende vurdering 320mA Nuværende - Mætning -