CTX60-5P-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CTX60-5P-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse INDUCT ARRAY 2 COIL 60UH SMD
Dataark: CTX60-5P-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for CTX60-5P-R
Varenummer CTX60-5P-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse INDUCT ARRAY 2 COIL 60UH SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3446 pcs Datablad CTX60-5P-R.pdf
Tolerance - Størrelse / Dimension 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm)
Afskærmning Unshielded Serie Econo-Pac™
Vurderinger - Pakke / tilfælde Nonstandard SMD
Andre navne CTX60-5P
CTX60-5P-ND
Driftstemperatur -
Antal coils 2 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktans - Tilsluttet parallelt 60µH Højde 0.325" (8.26mm)
Detaljeret beskrivelse Unshielded 2 Coil Inductor Array Inductance - Connected in Series 60µH Inductance - Connected in Parallel 380 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 1.83A Nonstandard SMD DC-resistens (DCR) - Serie -
DC-modstand (DCR) - Parallel 380 mOhm Max Nuværende vurdering - Serie 305mA
Nuværende vurdering - Parallel 1.83A