DR124-390-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DR124-390-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 39UH 2.3A 132 MOHM SMD
Dataark: DR124-390-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
750 pcs
  • Besked
Specifikationer for DR124-390-R
Varenummer DR124-390-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 39UH 2.3A 132 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 125644 pcs Datablad DR124-390-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Afskærmning Shielded Serie DR124
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 100kHz
selvinduktion 39µH Højde - Siddende (Max) 0.177" (4.50mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 39µH Shielded Wirewound Inductor 2.3A 132 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 132 mOhm Max Nuværende vurdering 2.3A
Nuværende - Mætning 2.85A