DR124-3R9-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DR124-3R9-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 3.9UH 7A 15 MOHM SMD
Dataark: DR124-3R9-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
750 pcs
  • Besked
Specifikationer for DR124-3R9-R
Varenummer DR124-3R9-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 3.9UH 7A 15 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 127557 pcs Datablad DR124-3R9-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Afskærmning Shielded Serie DR124
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 100kHz
selvinduktion 3.9µH Højde - Siddende (Max) 0.177" (4.50mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 3.9µH Shielded Wirewound Inductor 7A 15 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 15 mOhm Max Nuværende vurdering 7A
Nuværende - Mætning 8.4A