DR125-100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR125-100-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DR125-100-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 10UH 5.35A 18.9 MOHM
Dataark: DR125-100-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • Besked
Specifikationer for DR125-100-R
Varenummer DR125-100-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 10UH 5.35A 18.9 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 98578 pcs Datablad DR125-100-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Afskærmning Shielded Serie DR
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 513-1525-2
DR125-100
DR125-100-ND
DR125-100-R-ND
DR125100R
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 10µH
Højde - Siddende (Max) 0.236" (6.00mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 10µH Shielded Wirewound Inductor 5.35A 18.9 mOhm Nonstandard DC-modstand (DCR) 18.9 mOhm
Nuværende vurdering 5.35A Nuværende - Mætning 7.17A