DR125-150-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR125-150-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DR125-150-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 15UH 4.27A 29.8 MOHM
Dataark: DR125-150-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for DR125-150-R
Varenummer DR125-150-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 15UH 4.27A 29.8 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 44136 pcs Datablad DR125-150-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Afskærmning Shielded Serie DR
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Original-Reel® Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 513-1527-6 Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 15µH
Højde - Siddende (Max) 0.236" (6.00mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 15µH Shielded Wirewound Inductor 4.27A 29.8 mOhm Nonstandard DC-modstand (DCR) 29.8 mOhm
Nuværende vurdering 4.27A Nuværende - Mætning 5.69A