DR127-221-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR127-221-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DR127-221-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 220UH 1.29A 376 MOHM
Dataark: DR127-221-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for DR127-221-R
Varenummer DR127-221-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 220UH 1.29A 376 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 90208 pcs Datablad DR127-221-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Andre navne 513-1045-2
DR127-221
DR127-221-ND
DR127221R
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 220µH
Højde - Siddende (Max) 0.315" (8.00mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 220µH Shielded Wirewound Inductor 1.29A 376 mOhm Nonstandard DC-modstand (DCR) 376 mOhm
Nuværende vurdering 1.29A Nuværende - Mætning 2.43A