DR127-330-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR127-330-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DR127-330-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 33UH 3.23A 60 MOHM SMD
Dataark: DR127-330-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for DR127-330-R
Varenummer DR127-330-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 33UH 3.23A 60 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 107542 pcs Datablad DR127-330-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Andre navne 513-1047-2
DR127-330
DR127-330-ND
DR127330R
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 33µH
Højde - Siddende (Max) 0.315" (8.00mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 33µH Shielded Wirewound Inductor 3.23A 60 mOhm Nonstandard DC-modstand (DCR) 60 mOhm
Nuværende vurdering 3.23A Nuværende - Mætning 6.22A