DR127-471-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR127-471-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DR127-471-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 470UH 850MA 861 MOHM
Dataark: DR127-471-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for DR127-471-R
Varenummer DR127-471-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 470UH 850MA 861 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 98508 pcs Datablad DR127-471-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Andre navne 513-1051-2
DR127-471
DR127-471-ND
DR127471R
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 470µH
Højde - Siddende (Max) 0.315" (8.00mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 470µH Shielded Wirewound Inductor 850mA 861 mOhm Nonstandard DC-modstand (DCR) 861 mOhm
Nuværende vurdering 850mA Nuværende - Mætning 1.68A