DR127-680-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR127-680-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DR127-680-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 68UH 2.44A 105 MOHM
Dataark: DR127-680-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for DR127-680-R
Varenummer DR127-680-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 68UH 2.44A 105 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 83179 pcs Datablad DR127-680-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Andre navne 513-1053-2
DR127-680
DR127-680-ND
DR127680R
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 68µH
Højde - Siddende (Max) 0.315" (8.00mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 68µH Shielded Wirewound Inductor 2.44A 105 mOhm Nonstandard DC-modstand (DCR) 105 mOhm
Nuværende vurdering 2.44A Nuværende - Mætning 4.44A