DR127-820-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR127-820-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DR127-820-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 82UH 2.09A 143 MOHM
Dataark: DR127-820-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
350 pcs
700 pcs
1050 pcs
3500 pcs
  • Besked
Specifikationer for DR127-820-R
Varenummer DR127-820-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 82UH 2.09A 143 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 111250 pcs Datablad DR127-820-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Afskærmning Shielded Serie DR
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 513-1056-2
DR127-820
DR127-820-ND
DR127820R
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 82µH
Højde - Siddende (Max) 0.315" (8.00mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 82µH Shielded Wirewound Inductor 2.09A 143 mOhm Nonstandard DC-modstand (DCR) 143 mOhm
Nuværende vurdering 2.09A Nuværende - Mætning 4.06A