DR73-220-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR73-220-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DR73-220-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 22UH 1.62A 107 MOHM
Dataark: DR73-220-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for DR73-220-R
Varenummer DR73-220-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 22UH 1.62A 107 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 79853 pcs Datablad DR73-220-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
Afskærmning Shielded Serie DR
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Cut Tape (CT) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 513-1532-1 Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 22µH
Højde - Siddende (Max) 0.140" (3.55mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 22µH Shielded Wirewound Inductor 1.62A 107 mOhm Nonstandard DC-modstand (DCR) 107 mOhm
Nuværende vurdering 1.62A Nuværende - Mætning 1.67A