DR73-3R3-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR73-3R3-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DR73-3R3-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 3.3UH 3.31A 25.9 MOHM
Dataark: DR73-3R3-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for DR73-3R3-R
Varenummer DR73-3R3-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 3.3UH 3.31A 25.9 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 77762 pcs Datablad DR73-3R3-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
Afskærmning Shielded Serie DR
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Cut Tape (CT) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 513-1534-1 Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 3.3µH
Højde - Siddende (Max) 0.140" (3.55mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 3.31A 25.9 mOhm Nonstandard DC-modstand (DCR) 25.9 mOhm
Nuværende vurdering 3.31A Nuværende - Mætning 4.22A