DR73-681-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR73-681-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DR73-681-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 680UH 290MA 3.47 OHM
Dataark: DR73-681-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1350 pcs
  • Besked
Specifikationer for DR73-681-R
Varenummer DR73-681-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 680UH 290MA 3.47 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 210037 pcs Datablad DR73-681-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
Afskærmning Shielded Serie DR
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 283-4342-2
DR73-681
DR73-681-ND
DR73-681-R-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 680µH
Højde - Siddende (Max) 0.140" (3.55mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 680µH Shielded Wirewound Inductor 290mA 3.47 Ohm Nonstandard DC-modstand (DCR) 3.47 Ohm
Nuværende vurdering 290mA Nuværende - Mætning 310mA