DRA124-471-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRA124-471-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DRA124-471-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 470UH 568MA 1.32 OHM
Dataark: DRA124-471-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
750 pcs
1500 pcs
3750 pcs
  • Besked
Specifikationer for DRA124-471-R
Varenummer DRA124-471-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 470UH 568MA 1.32 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 56445 pcs Datablad DRA124-471-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Andre navne 283-3560-2
DRA124-471-R-ND
DRA124471R
Driftstemperatur -40°C ~ 165°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 470µH
Højde - Siddende (Max) 0.177" (4.50mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 470µH Shielded Wirewound Inductor 568mA 1.32 Ohm Nonstandard DC-modstand (DCR) 1.32 Ohm
Nuværende vurdering 568mA Nuværende - Mætning 911mA