DRA124-680-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRA124-680-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DRA124-680-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 68UH 1.454A 201 MOHM
Dataark: DRA124-680-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
750 pcs
  • Besked
Specifikationer for DRA124-680-R
Varenummer DRA124-680-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 68UH 1.454A 201 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 71934 pcs Datablad DRA124-680-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Andre navne 283-3562-2
DRA124-680-R-ND
DRA124680R
Driftstemperatur -40°C ~ 165°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 68µH
Højde - Siddende (Max) 0.177" (4.50mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 68µH Shielded Wirewound Inductor 1.454A 201 mOhm Nonstandard DC-modstand (DCR) 201 mOhm
Nuværende vurdering 1.454A Nuværende - Mætning 2.369A