DRA74-330-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRA74-330-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DRA74-330-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 33UH 1.37A 151 MOHM
Dataark: DRA74-330-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1100 pcs
3300 pcs
  • Besked
Specifikationer for DRA74-330-R
Varenummer DRA74-330-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 33UH 1.37A 151 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 86843 pcs Datablad DRA74-330-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
Afskærmning Shielded Serie DRA
Vurderinger AEC-Q200 Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 283-3633-2
DRA74-330-R-ND
DRA74330R
Driftstemperatur -40°C ~ 165°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 33µH
Højde - Siddende (Max) 0.171" (4.35mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 33µH Shielded Wirewound Inductor 1.37A 151 mOhm Nonstandard DC-modstand (DCR) 151 mOhm
Nuværende vurdering 1.37A Nuværende - Mætning 1.61A