DRQ125-101-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRQ125-101-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DRQ125-101-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse INDUCT ARRAY 2 COIL 102.7UH SMD
Dataark: DRQ125-101-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • Besked
Specifikationer for DRQ125-101-R
Varenummer DRQ125-101-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse INDUCT ARRAY 2 COIL 102.7UH SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 110123 pcs Datablad DRQ125-101-R.pdf
Tolerance ±20% Størrelse / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Afskærmning Shielded Serie DRQ
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Nonstandard Andre navne 513-1296-2
DRQ125-101
DRQ125-101-ND
DRQ125-101-R-ND
DRQ125-101R
DRQ125101R
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Antal coils 2
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktans - Tilsluttet i serie 410.8µH
Induktans - Tilsluttet parallelt 102.7µH Højde 0.236" (6.00mm)
Detaljeret beskrivelse Shielded 2 Coil Inductor Array 410.8µH Inductance - Connected in Series 102.7µH Inductance - Connected in Parallel 170 mOhm DC Resistance (DCR) - Parallel 1.78A Nonstandard DC-resistens (DCR) - Serie 682 mOhm
DC-modstand (DCR) - Parallel 170 mOhm Nuværende Saturation - Series 1.1A
Nuværende Saturation - Parallel 2.2A Nuværende vurdering - Serie 892mA
Nuværende vurdering - Parallel 1.78A