HC2-1R0TR-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HC2-1R0TR-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: HC2-1R0TR-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 1UH 33A 1.3 MOHM SMD
Dataark: HC2-1R0TR-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
110 pcs
  • Besked
Specifikationer for HC2-1R0TR-R
Varenummer HC2-1R0TR-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 1UH 33A 1.3 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 23191 pcs Datablad HC2-1R0TR-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.756" L x 0.748" W (19.20mm x 19.00mm)
Afskærmning Unshielded Serie HC2
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne HC2-1R0TR
HC2-1R0TR-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 300kHz selvinduktion 1µH
Højde - Siddende (Max) 0.500" (12.70mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 1µH Unshielded Wirewound Inductor 33A 1.3 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 1.3 mOhm Max
Nuværende vurdering 33A Nuværende - Mætning 42.5A