HCMA1104-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCMA1104-2R2-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: HCMA1104-2R2-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 2.2UH 12A 7 MOHM SMD
Dataark: HCMA1104-2R2-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
850 pcs
  • Besked
Specifikationer for HCMA1104-2R2-R
Varenummer HCMA1104-2R2-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 2.2UH 12A 7 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 105568 pcs Datablad HCMA1104-2R2-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.437" L x 0.394" W (11.10mm x 10.00mm)
Afskærmning Shielded Serie HCMA1104
Vurderinger AEC-Q200 Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core Iron Powder
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 100kHz
selvinduktion 2.2µH Højde - Siddende (Max) 0.157" (4.00mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 12A 7 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 7 mOhm Max Nuværende vurdering 12A
Nuværende - Mætning 18A