LDS0705-101M-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
LDS0705-101M-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LDS0705-101M-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 100UH 808MA 357 MOHM
Dataark: LDS0705-101M-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for LDS0705-101M-R
Varenummer LDS0705-101M-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 100UH 808MA 357 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 126128 pcs Datablad LDS0705-101M-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Afskærmning Shielded Serie LDS0705
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 513-1450-2
LDS0705101MR
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 100µH
Højde - Siddende (Max) 0.197" (5.00mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 100µH Shielded Wirewound Inductor 808mA 357 mOhm Nonstandard DC-modstand (DCR) 357 mOhm
Nuværende vurdering 808mA Nuværende - Mætning 800mA