LDS0705-151M-R
EatonEaton
LDS0705-151M-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LDS0705-151M-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 150UH 649MA 554 MOHM
Dataark: LDS0705-151M-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
3000 pcs
  • Besked
Specifikationer for LDS0705-151M-R
Varenummer LDS0705-151M-R Fabrikant Eaton
Beskrivelse FIXED IND 150UH 649MA 554 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 134183 pcs Datablad LDS0705-151M-R.pdf
Spænding - Opdeling - Anvendelse Shielded
Type Wirewound Størrelse / Dimension 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Serie LDS0705 RoHS Status Tape & Reel (TR)
Vurderinger - Polarisering Nonstandard
Andre navne 513-1451-2
LDS0705151MR
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Producentens varenummer LDS0705-151M-R Højde - Siddende (Max) 0.197" (5.00mm)
Hardware Type 150µH Frekvens - Test -
Frekvens - Selvresonans 554 mOhm Udvidet beskrivelse 150µH Shielded Wirewound Inductor 649mA 554 mOhm Nonstandard
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Diameter - Skulder -
Beskrivelse FIXED IND 150UH 649MA 554 MOHM Forsinkelse 100kHz
DC-modstand (DCR) 645mA Nuværende vurdering 649mA