S500-100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S500-100-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse S500 100MA BUSS FUSE
Dataark: S500-100-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5 pcs
  • Besked
Specifikationer for S500-100-R
Varenummer S500-100-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse S500 100MA BUSS FUSE Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 14097 pcs Datablad S500-100-R.pdf
Spændingsværdi - AC 250V Størrelse / Dimension 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serie S500 Responstid Fast
Emballage - Pakke / tilfælde 5mm x 20mm
Driftstemperatur - Monteringstype Holder
Smeltning I²t 0.003 Sikringstype Cartridge, Glass
DC Kold modstand 3.8 Ohms Nuværende vurdering 100mA
Farve - Brydekapacitet @ Nominel spænding 35A
Godkendelser -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
S500-16-R
S500-16-R
producenter: Bussmann (Eaton)
Beskrivelse: FUSE GLASS 16A 250VAC 5X20MM
På lager: 2761 pcs
Hent: S500-16-R.pdf
RFQ
producenter: Bussmann (Eaton)
Beskrivelse: S500 250MA BUSS FUSE