S500-200-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
S500-200-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S500-200-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM
Dataark: S500-200-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for S500-200-R
Varenummer S500-200-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 20912 pcs Datablad S500-200-R.pdf
Spændingsværdi - AC 250V Størrelse / Dimension 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serie S500 Responstid Fast
Emballage Bulk Pakke / tilfælde 5mm x 20mm
Driftstemperatur - Monteringstype Holder
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Smeltning I²t 0.016
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Sikringstype Cartridge, Glass
DC Kold modstand 6.8 Ohms Nuværende vurdering 200mA
Farve - Brydekapacitet @ Nominel spænding 35A
Godkendelser BSI, CCC, CSA, cULus, IMQ, SEMKO, VDE
Relaterede produkter
S500-3.15-R
S500-3.15-R
producenter: Bussmann (Eaton)
Beskrivelse: S500 3.15A BUSS FUSE
På lager: 26534 pcs
Hent: S500-3.15-R.pdf
RFQ
producenter: Bussmann (Eaton)
Beskrivelse: S500 125MA BUSS FUSE
På lager: 17415 pcs
Hent: S500-125-R.pdf
RFQ
Beskrivelse: S500 4A BUSS FUSE