S505-800-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
S505-800-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S505-800-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FUSE CERAMIC 800MA 250VAC 5X20MM
Dataark: S505-800-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5 pcs
  • Besked
Specifikationer for S505-800-R
Varenummer S505-800-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FUSE CERAMIC 800MA 250VAC 5X20MM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 15952 pcs Datablad S505-800-R.pdf
Spændingsværdi - AC 250V Størrelse / Dimension 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serie S505 Responstid Slow
Emballage Bulk Pakke / tilfælde 5mm x 20mm
Driftstemperatur - Monteringstype Holder
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Smeltning I²t 0.632
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Sikringstype Cartridge, Ceramic
DC Kold modstand 0.237 Ohms Nuværende vurdering 800mA