S506-100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
S506-100-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S506-100-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FUSE GLASS 100MA 250VAC 5X20MM
Dataark: S506-100-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for S506-100-R
Varenummer S506-100-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FUSE GLASS 100MA 250VAC 5X20MM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 14007 pcs Datablad S506-100-R.pdf
Spændingsværdi - AC 250V Størrelse / Dimension 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serie S506 Responstid Slow
Emballage Bulk Pakke / tilfælde 5mm x 20mm
Andre navne S506-100R
S506100R
Driftstemperatur -
Monteringstype Holder Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Smeltning I²t 0.045 Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Sikringstype Cartridge, Glass DC Kold modstand 2.8 Ohms
Nuværende vurdering 100mA Farve -
Brydekapacitet @ Nominel spænding 35A Godkendelser BSI, CCC, CSA, IMQ, SEMKO, UR, VDE
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
S506-2-R
S506-2-R
producenter: Bussmann (Eaton)
Beskrivelse: FUSE GLASS 2A 250VAC 5X20MM