SD12-220-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD12-220-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SD12-220-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 22UH 628MA 633.8 MOHM
Dataark: SD12-220-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for SD12-220-R
Varenummer SD12-220-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 22UH 628MA 633.8 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 96467 pcs Datablad SD12-220-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Andre navne SD12-220
SD12-220-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 22µH
Højde - Siddende (Max) 0.047" (1.20mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 22µH Shielded Wirewound Inductor 628mA 633.8 mOhm Nonstandard DC-modstand (DCR) 633.8 mOhm
Nuværende vurdering 628mA Nuværende - Mætning 574mA