SD12-470-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD12-470-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SD12-470-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 47UH 428MA 1.37 OHM
Dataark: SD12-470-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
3800 pcs
  • Besked
Specifikationer for SD12-470-R
Varenummer SD12-470-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 47UH 428MA 1.37 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 93656 pcs Datablad SD12-470-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Afskærmning Shielded Serie SD
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne SD12-470
SD12-470-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 47µH
Højde - Siddende (Max) 0.047" (1.20mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 47µH Shielded Wirewound Inductor 428mA 1.37 Ohm Nonstandard DC-modstand (DCR) 1.37 Ohm
Nuværende vurdering 428mA Nuværende - Mætning 391mA