SD12-681-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD12-681-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SD12-681-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 680UH 149MA 11.3 OHM
Dataark: SD12-681-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for SD12-681-R
Varenummer SD12-681-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 680UH 149MA 11.3 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 90934 pcs Datablad SD12-681-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Andre navne SD12-681
SD12-681-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 680µH
Højde - Siddende (Max) 0.047" (1.20mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 680µH Shielded Wirewound Inductor 149mA 11.3 Ohm Nonstandard DC-modstand (DCR) 11.3 Ohm
Nuværende vurdering 149mA Nuværende - Mætning 104mA