SD12-4R7-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD12-4R7-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SD12-4R7-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 4.7UH 1.46A 117.7 MOHM
Dataark: SD12-4R7-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
3800 pcs
7600 pcs
  • Besked
Specifikationer for SD12-4R7-R
Varenummer SD12-4R7-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 4.7UH 1.46A 117.7 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 100680 pcs Datablad SD12-4R7-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Andre navne 283-3652-2
SD12-4R7
SD12-4R7-ND
SD12-4R7-R-ND
SD124R7R
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 4.7µH
Højde - Siddende (Max) 0.047" (1.20mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 1.46A 117.7 mOhm Nonstandard DC-modstand (DCR) 117.7 mOhm
Nuværende vurdering 1.46A Nuværende - Mætning 1.29A
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
SD12-680-R
SD12-680-R
producenter: Bussmann (Eaton)
Beskrivelse: FIXED IND 68UH 341MA 2.16 OHM
På lager: 93585 pcs
Hent: SD12-680-R.pdf
RFQ
SD12-7
SD12-7
producenter: Diodes Incorporated
Beskrivelse: TVS DIODE 12V 25V SOD323