SD3812-101-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SD3812-101-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 100UH 217MA 4.099 OHM
Dataark: SD3812-101-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for SD3812-101-R
Varenummer SD3812-101-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 100UH 217MA 4.099 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4659 pcs Datablad SD3812-101-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±15%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Afskærmning Shielded Serie SD38
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 100kHz
selvinduktion 100µH Højde - Siddende (Max) 0.047" (1.20mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 100µH Shielded Wirewound Inductor 217mA 4.099 Ohm Nonstandard
DC-modstand (DCR) 4.099 Ohm Nuværende vurdering 217mA
Nuværende - Mætning 248mA