SD3812-151-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SD3812-151-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 150UH 178MA 6.13 OHM
Dataark: SD3812-151-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for SD3812-151-R
Varenummer SD3812-151-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 150UH 178MA 6.13 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6481 pcs Datablad SD3812-151-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±15%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 100kHz
selvinduktion 150µH Højde - Siddende (Max) 0.047" (1.20mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 150µH Shielded Wirewound Inductor 178mA 6.13 Ohm Nonstandard
DC-modstand (DCR) 6.13 Ohm Nuværende vurdering 178mA
Nuværende - Mætning 202mA