SD3812-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SD3812-2R2-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 2.2UH 1.32A 111 MOHM
Dataark: SD3812-2R2-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for SD3812-2R2-R
Varenummer SD3812-2R2-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 2.2UH 1.32A 111 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4506 pcs Datablad SD3812-2R2-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±15%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 100kHz
selvinduktion 2.2µH Højde - Siddende (Max) 0.047" (1.20mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.32A 111 mOhm Nonstandard
DC-modstand (DCR) 111 mOhm Nuværende vurdering 1.32A
Nuværende - Mætning 1.67A