SD3814-101-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD3814-101-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SD3814-101-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 100UH 228MA 3.048 OHM
Dataark: 1.SD3814-101-R.pdf2.SD3814-101-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for SD3814-101-R
Varenummer SD3814-101-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 100UH 228MA 3.048 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3379 pcs Datablad 1.SD3814-101-R.pdf2.SD3814-101-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±15%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Afskærmning Shielded Serie SD38
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Original-Reel® Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 283-4249-6 Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 100µH
Højde - Siddende (Max) 0.055" (1.40mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 100µH Shielded Wirewound Inductor 228mA 3.048 Ohm Nonstandard DC-modstand (DCR) 3.048 Ohm
Nuværende vurdering 228mA Nuværende - Mætning 268mA